Zakon Czarnych Mnichów

Co łączy Leonidasa ze Sparty, Robin Hooda, Sherlock’a Holmes’a, Conana Barbarzyńcę, hrabiego Drakulę oraz króla Artura? Wszyscy oni byli członkami tajnego Zakonu Czarnych Mnichów. Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, wysoko w niedostępnych szczytach Tybetu, w niewielkim klasztorze poznawali arkana sztuki Munchkinizmu. Złośliwe Forumowe Trolle szydzą, że Zakon ten jest tak tajny, że nawet jego członkowie nie wiedzą o jego istnieniu.

Krążą plotki, że sam wielki Cthulhu chciał zostać mistrzem Zakonu by wykorzystać go do przejęcia władzy nad światem. Przegrał pojedynek z Chuckiem Norrisem. Porażka tak nim wstrząsnęła, że ze wstydu schował się na dnie oceanu, gdzie pozostaje po dzień dzisiejszy.

Teraz i Ty masz szansę aby dołączyć do tego szacownego grona. Nie czekaj! Zgłoś się już dziś i rozpocznij swój trening! Podejmij wyzwanie! Zostań Czarnym Mnichem!

Zakon Czarnych Mnichów to grupa ludzi uwielbiających Munchkina, którzy chcą szerzyć Munchkinomanię na całą Polskę. Masz czas by pomóc nam trochę na konwencie? Chcesz zorganizować turniej w swoim mieście? Masz możliwość zorganizowania tygodnia z Munchkinem? A może jeszcze jakiś pomysł wpadł do Twojej szalonej głowy?

Więcej informacji znajduję się TUTAJ!