• Munchkin Apokalipsa w Edycji Jubileuszowej już jest! Czy odnajdziesz się w obliczu nadciągającego końca świata?!

 • Zostań najszybszym munchkinem na Dzikim Zachodzie! Chwyć kapelusz i ostrogi i wskocz w sam środek westernowego szaleństwa. Iii-ha! 

 • To ptak? To samolot? Nie, to Super Munchkin! Załóż gacie na kalesony, zarzuć pelerynę i stań do walki z superzłoczyńcami! W grze znajdziesz wszystko to, co najbardziej kochasz w komiksach o superbohaterach!

 • Dostojne damy i szarmanccy panowie, przenieście się w świat rewolucji przemysłowej! Zębatki, mechanizmy i buchająca para, w której czają się Potwory… to właśnie Munchkin Steampunk!

 • Potwory szturmują, są już u bram! W grze planszowej Munchkin Panic będziesz musiał współpracować, by obronić przed nimi Zamek. Ale pamiętaj! Choć porażka spotka Was wszystkich, zwycięzca może być tylko jeden. Lepiej, żebyś był to Ty!

 • Munchkin Lista Skarbów czerpie z tego, co najlepsze w obu tytułach. Gracze będą musieli podjąć ryzyko, zdać się na łut szczęścia i spróbować dedukcji, a wszystko to w pełnym absurdalnego humoru świecie Munchkina!

 • Wielki powrót Wróżkowego Pyłku! Spraw, że rozgrywka w Munchkina stanie się jeszcze bardziej zwariowana. Dodatek Obfitości to osiem boosterów w jednym pudełku!

 • Munchkin Pathfinder to goblińska mieszanka Munchkina oraz Pathfindera, znanego na całym świecie systemu RPG. Niezbadane drogi czekają na śmiałków!

 • Wznieś się w kosmos, staw czoła przeciwnikom z innych światów, obcym i droidom. Chwyć laser, załóż skafander i daj się porwać Gwiezdnemu Munchkinowi!

Munchkin Panic i Munchkin Steampunk – przedsprzedaż!

Uwaga, Munchkini! Ruszyła przedsprzedaż!

W naszym sklepie możecie już zamawiać Munchkina Panica i Munchkina Steampunka! Do obu gier dołączone są osobne zestawy 3 unikatowych kart promocyjnych!

Rozłożcie planszę i obrońcie zamek przed szturmem potworów albo przenieście się do epoki nauki i pary, by wynaleźć jeszcze więcej munchkinowej zabawy!

Njusy

 • Super Munchkin już w sprzedaży!

  To ptak? To samolot?! Nie, to Super Munchkin! Najnowsza odsłona Munchkina już w sprzedaży. Tym razem ta przygodowa gra karciana przeniesie Was do świata komiksowych superbohaterów i złoczyńców. Jeżeli zawsze chcieliście zarzucić czerwoną pelerynę, wciągnąć majty na kalesony i wyjść … Czytaj dalej

 • Black Monk sponsoruje Pyrkon!

  Festiwal Fantastyki Pyrkon już za niecały miesiąc, 28-30 kwietnia. Z przyjemnością informujemy, że w tym roku Black Monk został sponsorem Games Roomu na tej największej imprezie tego typu w Polsce. Chcemy być wszędzie tam, gdzie gra się w dobre gry – … Czytaj dalej

 • Munchkin Panic i Munchkin Steampunk – przedsprzedaż!

  Uwaga, Munchkini! Ruszyła przedsprzedaż! W naszym sklepie możecie już zamawiać Munchkina Panica i Munchkina Steampunka! Do obu gier dołączone są osobne zestawy 3 unikatowych kart promocyjnych! Rozłożcie planszę i obrońcie zamek przed szturmem potworów albo przenieście się do epoki nauki … Czytaj dalej

 • Munchkin Lista Skarbów

  Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którzy kochają Munchkina, ale chcieliby odrobinę odpocząć od otwierania kolejnych lochów, walczenia z potworami i zgarniania skarbów. No dobra… od skarbów nie. Munchkin Lista Skarbów to połączenie dwóch tytułów – Munchkina oraz Listu Miłosnego. Gra czerpie z tego, co najlepsze w … Czytaj dalej

 • Promocja Świąteczna

  Czego chcieć więcej, kiedy wszędzie pachnie mandarynkami, w radio słychać znany wszystkim przebój Wham! i powszechnie wiadomo, że coraz bliżej Święta? Hm… może jakiejś promocji na prezenty? 😉 Na ten magiczny czas mamy dla Was coś specjalnego! Od 15 do … Czytaj dalej