Symbole dodatków

Fantasy, Zombie, Apokalipsa, Legendy, jeden dodatek, drugi, piąty, n-ty… kto by to spamiętał? Podobno gdzieś żyją śmiałkowie, którzy podjęli próbę nauczenia się na pamięć wszystkich kart z danego dodatku, ale doskonale wiemy, że nie ma ich wielu na tym świecie. Dlatego dla wszystkich tych, którzy wolą grać zamiast wkuwać na pamięć tytuły kart i wersje gry, mamy pewne ułatwienie.

Jeżeli podczas szczególnie emocjonującej rozgrywki zdarzyło Wam się pomieszać karty, nie panikujcie! Jest bardzo prosty sposób, żeby znów poukładać wszystko, jak należy (i znów popsuć przy okazji kolejnej partii…). Na dole większości kart znajdziecie niewielki symbol – to on wskaże Wam, do której wersji bądź do jakiego dodatku należy dana karta. Jeżeli symbolu nie ma, wystarczającą podpowiedzią powinien być rewers karty. 😉

No dobra. Podzieliliście wszystko, ale dalej nie jesteście przekonani, który stos jest który? Z pomocą przyjdzie Wam TA strona. To na niej znajdziecie wszystkie symbole wraz z informacjami, na którą wersję Munchkina wskazują.

symbole-dodatkow