Munchkin Zombie

Poznaj najbardziej zwariowanego, najobrzydliwszego i zgniłego Munchkina w historii! Wcielasz się w rolę zombie, wyważasz drzwi i pożerasz mózgi. Stawiasz przy tym czoła nietypowym Potworom – zbuntowanym zombie oraz ludziom: czasami bezbronnym, a czasami śmiertelnie niebezpiecznym. Zdobądź więc broń i ekwipunek wśród stosów porzuconych rzeczy w świecie zombie apokalipsy, weź w swoje Chwytne Bebechy wyrwaną Rękę oraz Kulę Do Kręgli, przywdziej Lśniącą Porcelanową Zbroję i staw czoła Dzielnicowemu, Żulowi Spod Monopolowego i Bohaterowi Ostatniej Akcji. Wykończ ich, zjedz ich mózgi, zdobądź ich Skarby i zyskaj Poziomy, bez tego całego durnego odgrywania postaci.

Munchkin Zombie jest samodzielną grą, opierającą się na mechanice gry karcianej Munchkin. Jeśli chcesz, możesz ją połączyć z Munchkinem Edycją 2014 i dowolnymi innymi podstawkami lub dodatkami do Munchkina dla jeszcze większej ilości Potworów, Skarbów i Poziomów!

Munchkin Zombie zawiera: 165 kart oraz kość sześciościenną.

Zasoby

Instrukcje i erraty do tej oraz innych wersji gry znajdziesz tutaj.

Pomieszałeś karty? Nie jesteś pewien, z którego dodatku pochodzi któryś Potwór? Zajrzyj tutaj, symbole pomogą Ci dopasować karty do odpowiedniej edycji.

Który tytuł wybrać? Jeśli masz problem ze rozgryzieniem, która wersja gry może spodobać Ci się najbardziej, tutaj możesz zapoznać się z recenzjami.

 

Dodatki:

  • Symbol dodatku:

    Munchkin Zombie 2 „Kosi, Kosi Łapci”

    Powrót martwych Munchkinów!

    Użyj Ataku Tresowanych Much i swojego Chwytnego Języka przeciwko Chirurgowi z Łódzkiego Pogotowia!

    Brakowało ci w twoich rozgrywkach Munchkina Zombie świeżego powiewu zgnilizny i rozkładu? Z nowym dodatkiem dostajesz 110 kart, pełnych trupiego humoru i karcianych flaczków…tfu…smaczków.